Власні презентації

Моя Україна 

Картинки по запросу україна


Опис презентації:
Презентація ознайомлює учнів із історією, географією та культурою власної держави.

Переглянути або завантажити можна ТУТ


Мій рідний край

Похожее изображение
Опис презентації:
Вітер рідного Поділля не тільки колисав колиску всесвітньовідомого поета Богдана Лепкого. Гусятинщина з давніх давен і до сьогодні живе на стрімких перехрестях віків. До нас, сучасників, цей вітер доносить і відгомін Трипільської культури, і молитви язичників-старовірів,і тупіт коней нападників-кочівників,і пам’ять про звитяги Северина Наливайка, і людську вдячність винаходу Пулюя, і таємничий шепіт неопалимої купини, і дзвони древніх храмів… Чується у ньому й фестивальне розмаїття «Пісенних Медоборів»,і сила Новозбручанських мінеральних вод, і течія легендарного Збруча, зі згадки про якого розпочинаються усі розмови про нашу Гусятинську землю.


Переглянути або завантажити можна ТУТ


Бесіда- розповідь "Шевченко"

Картинки по запросу шевченко
Опис презентації:
Колись, давним-давно,на такій самій землі й не за безкраїми морями, не за  дрімучими лісами, не за високими кам’яними горами, був веселий, багатий, мальовничий край. І жили там рабами
в тяжкій чужій роботі люди. І називали той край– Україна.
Україна – це країна великої краси. Краса її – тихі води і ясні зорі, зелені сади й білі хатки, лани золотої пшениці й багатоводні річки, співучі й роботящі люди. І ось в такому краю, в Україні, в селі Моринці  Київської губернії в хаті  кріпака Григорія Шевченка народилася дитинка. Для пана –  нова кріпацька душа , а для України– великий поет, великий Кобзар, батько українського народу, цілої нації.

Переглянути або завантажити можна ТУТ
Як хліб на стіл прийшов?


Похожее изображение
                                                                 Опис презентації:
Подорож Колобка, у якій розкривається пояснення як хліб потрапляє до нас на стіл.

Булки, бублики,
батон й буханці
пекар із тіста
випік вночі

Переглянути або завантажити можна ТУТ
Історія винайдення Велосипеда

Картинки по запросу велосипед і дитина  малюнок

Сьогодні велосипед – це транспортний засіб, яким користуються мало не кожен житель планети.Його люблять діти, ним користуються дорослі.Використовують велосипед, як інвентар для велоспорту. А хто знає історію його винайдення?

Переглянути або завантажити можна ТУТ
Ґрунт

Картинки по запросу дітям про ґрунт

Споконвіку поклонялася людина землі, а точніше — ґрунту. Землю називають матінкою-годувальницею, їй народ присвятив багато легенд і билин, її оспівував у поемах і піснях. Ґрунт є основним багатством людини. Земля годує людину, одягає, дає притулок.
Ґрунт можна назвати шкірою Землі. Це щонайтонша жива плівка. На ґрунті розташовуються сотні мільйонів гектарів лісів, величезні масиви трав, степів і сільськогосподарських культур. Це — те, без чого неможливе життя тварини і людини.

                Переглянути або завантажити можна ТУТ


Дітям про Вогонь

Похожее изображение

Вогонь давній супутник людини. Від тоді, як за легендою, Прометей порушив заборону Зевса і невелику іскру божественного вогнища сховав у порожній очеретині і приніс людям на землю, вогонь став надійним помічником і товаришем для людей .На вогонь можна дивитися без кінця. Та попри все він - страшний ворог, який руйнує все.

                Переглянути або завантажити можна ТУТ

2 коментарі:

Геймофікація в системі новітніх технологій навчання

Чому ігри- це цікаво? Дія- ми одразу почали щось робити, я змусила вас зробити крок до пошуку, відгадування. Завдання- кожна людин...